17.6 C
Athens
Τετάρτη, 28 Φεβρουαρίου, 2024

Οι 300 της νέας Βουλής

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ

ΝΔ

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου – Ηλείας

ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού – Επικρατείας

ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ) του Αριστείδη – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χριστόφα – Λέσβου

ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου – Ζακύνθου

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Μιχαήλ – Αχαΐας

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ιωάννη – Β’ Θεσσαλονίκης

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου – Αργολίδος

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου – Καστοριάς

ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Ηρακλείου

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Ζήσιμου – Ηλείας

ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσοστόμου – Β’ Θεσσαλονίκης

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Νικολάου – Πέλλας

ΒΕΝΙΕΡΗΣ-ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωσήφ – Α’ Θεσσαλονίκης

ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φωτίου – Ημαθίας

ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου – Αρκαδίας

ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου – Α’ Πειραιώς

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του Αναστασίου – Χανίων

ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δρακούλη – Β’ Πειραιώς

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Βασιλείου – Κυκλάδων

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου – Κιλκίς

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ του Αθανασίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου – Γρεβενών

ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου – Θεσπρωτίας

ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή – Χαλκιδικής

ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Σωτηρίου – Κέρκυρας

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Μιχαήλ – Α’ Θεσσαλονίκης

ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη – Λακωνίας

ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου – Έβρου

ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σταύρου – Κορινθίας

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ταξιάρχη – Α’ Θεσσαλονίκης

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ηλία – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου – Ευβοίας

ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του Ιωάννη – Δωδεκανήσου

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη – Λευκάδας

ΚΑΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Μιχαήλ – Α’ Αθηνών

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου – Λάρισας

ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του Σπυρίδωνος-Διονυσίου – Κεφαλληνίας

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Ανδρέα – Αιτωλοακαρνανίας

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα – Σερρών

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου – Β’ Θεσσαλονίκης

ΚΑΤΣΑΝΔΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη – Αχαΐας

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη – Α’ Πειραιώς

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του Βασιλείου – Ευβοίας

ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα – Λάρισας

ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Ιωάννη – Α’ Αθηνών

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα – Ρεθύμνης

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου – Ηρακλείου

ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη – Α’ Αθηνών

ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Σταματίου – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Νικία – Δωδεκανήσου

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευριπίδη – Πιερίας

ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Δημοσθένη – Λακωνίας

ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου – Βοιωτίας

ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Τριανταφύλλου – Δράμας

ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου – Πρέβεζας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Κοζάνης

ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου – Β’ Δυτικής Αττικής

ΚΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Καρδίτσας

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ του Βασιλείου – Καβάλας

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Μεσσηνίας

ΛΙΒΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη – Β’ Πειραιώς

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου – Επικρατείας

ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ – Μαγνησίας

ΜΑΝΗ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου – Πιερίας

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Β’ Πειραιώς

ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του Αντωνίου – Χίου

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου – Έβρου

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη – Α’ Πειραιώς

ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ – Κυκλάδων

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Κωνσταντίνου – Χανίων

ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του Ελευθερίου – Πιερίας

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στέργιου – Ημαθίας

ΜΠΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Φωκίδας

ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου – Μαγνησίας

ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Β’ Δυτικής Αττικής

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου – Ηλείας

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΪΣ (ΤΖΙΝΑ) του Γεωργίου – Ευρυτανίας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη – Καβάλας

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού – Αιτωλοακαρνανίας

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του Χρήστου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Αστερίου – Β’ Θεσσαλονίκης

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου – Φλώρινας

ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου – Δωδεκανήσου

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αδάμ – Καβάλας

ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Λεωνίδα – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου – Α’ Αθηνών

ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ανδρέα – Α’ Αθηνών

ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ – Λασιθίου

ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου – Α’ Αθηνών

ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου – Επικρατείας

ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ) του Βασιλείου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου – Αιτωλοακαρνανίας

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Μεσσηνίας

ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Γεωργίου – Ηρακλείου

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου – Τρικάλων

ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου – Επικρατείας

ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου – Επικρατείας

ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΔΙΟΝΥΣΗΣ) του Ευαγγέλου – Πέλλας

ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου – Φθιώτιδας

ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Ισιδώρου – Σάμου

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Στυλιανού – Ροδόπης

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη – Επικρατείας

ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημοσθένη – Άρτας

ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του Ματθαίου – Α’ Αθηνών

ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου – Κορινθίας

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου – Ιωαννίνων

ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου – Μαγνησίας

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου – Καρδίτσας

ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου – Ξάνθης

ΦΟΡΤΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Αριστοτέλη – Κυκλάδων

ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη – Αχαΐας

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή – Λάρισας

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου – Σερρών

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Ιωάννη – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου – Επικρατείας

ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

 

ΣΥΡΙΖΑ

 

ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή – Επικρατείας

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου – Αχαΐας

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου – Επικρατείας

ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Πέτρου – Β’ Θεσσαλονίκης

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου – Κέρκυρας

ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ( ΕΦΗ) του Θεμιστοκλή – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Δημητρίου – Ηρακλείου

ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου – Κοζάνης

ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου – Α’ Αθηνών

ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – Αργολίδος

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του Βασιλείου – Άρτας

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη – Α’ Θεσσαλονίκης

ΓΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Σωτηρίου – Πιερίας

ΔΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Αθανασίου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Παύλου – Καβάλας

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του Γεωργίου – Αιτωλοακαρνανίας

ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ του Χασάν – Ξάνθης

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου – Α’ Αθηνών

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου – Επικρατείας

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου – Αιτωλοακαρνανίας

ΘΡΑΣΚΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Κωνσταντίνου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου – Ηλείας

ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου – Λάρισας

ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου – Β’ Πειραιώς

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Άγγελου – Ευβοίας

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Λάρισας

ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου – Τρικάλων

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου – Αχαΐας

ΛΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη – Χαλκιδικής

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Φωτεινού – Έβρου

ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αντωνίου -Ηρακλείου

ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ – Μαγνησίας

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία – Καρδίτσας

ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστρατίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοφάνη – Πρέβεζας

ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Λέσβου

ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη – Α’ Θεσσαλονίκης

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα – Δράμας

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑ (ΜΑΡΙΛΙΖΑ) του Διονυσίου -Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου -Αχαΐας

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία – Αρκαδίας

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Μιχαήλ – Κιλκίς

ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαράλαμπου – Φλώρινας

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου – Χανίων

ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του Λεωνίδα – Βοιωτίας

ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου – Β’ Πειραιώς

ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου – Φθιώτιδας

ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου – Ιωαννίνων

ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευάγγελου – Κυκλάδων

ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ – Πέλλας

ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου – Α’ Αθηνών

ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του Στεφάνου – Ιωαννίνων

ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χαράλαμπου – Ημαθίας

ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στεφάνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου – Επικρατείας

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου – Σερρών

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου – Α’ Πειραιώς

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου – Δωδεκανήσου

ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή – Β’ Δυτικής Αττικής

ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου – Β’ Θεσσαλονίκης

ΦΕΡΧΑΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του Ναζήφ – Ροδόπης

ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Βύρωνα – Μεσσηνίας

ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Κορινθίας

 

ΠΑΣΟΚ

 

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου – Μεσσηνίας

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ του Νικολάου – Πέλλας

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου – Ηρακλείου

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – ΜΑΡΙΑ (ΜΙΛΕΝΑ) του Γεωργίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του Σαμπρή – Ροδόπης

ΒΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του Φανουρίου – Ηρακλείου

ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου – Α’ Αθηνών

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη – Β’ Θεσσαλονίκης

ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του Λεωνίδα – Λακωνίας

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη – Β’ Πειραιώς

ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη – Επικρατείας

ΚΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου – Ευβοίας

ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη – Ηλείας

ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του Δημητρίου – Κοζάνης

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Κωνσταντίνου – Αρκαδίας

ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη – Λάρισας

ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου – Επικρατείας

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου – Χίου

ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου – Βοιωτίας

ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ του Νετζαντή – Ξάνθης

ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος – Κέρκυρας

ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – Δωδεκανήσου

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου – Δράμας

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου – Τρικάλων

ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου – Χαλκιδικής

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου – Καρδίτσας

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα – Αχαΐας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαριλάου – Λέσβου

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου – Κιλκίς

ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδοσίου – Αργολίδος

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Νικολάου – Λασιθίου

ΣΤΑΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημήτριου – Αιτωλοακαρνανίας

ΤΑΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη – Κορινθίας

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου – Σερρών

ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη – Ιωαννίνων

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου – Φθιώτιδας

ΧΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη – Ρεθύμνης

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Ανέστη – Α’ Ανατολικής Αττικής

 

ΚΚΕ

 

ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεράσιμου – Α’ Πειραιώς

ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΔΙΓΕΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΕΜΙΝΑ) του Αναστασίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΚΟΣ) του Θεοφάνη – Ιωαννίνων

ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου – Α’ Αθηνών

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Κλεομένη – Τρικάλων

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου – Αχαΐας

ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΟΥΖΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του Παναγιώτη – Κοζάνης

ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σαράντου – Μεσσηνίας

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου – Α’ Θεσσαλονίκης

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου – Φθιώτιδας

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΤΕΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Θεοφύλακτου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη – Λάρισας

ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ – Β’ Πειραιώς

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου – Χανίων

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου – Ευβοίας

ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου – Μαγνησίας

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου – Αιτωλοακαρνανίας

ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα – Επικρατείας

ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου – Β’ Θεσσαλονίκης

ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δανιήλ – Ηρακλείου

ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου -Β’ Δυτικής Αττικής

 

Ελληνική Λύση

 

ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του Χρήστου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευάγγελου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΑΡΜΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου – Ευβοίας

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΧΑΪΔΩ του Δημητρίου – Β’ Πειραιώς

ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ – Α’ Θεσσαλονίκης

ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ – Λάρισας

ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ – Αχαΐας

ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου – Α’ Αθηνών

ΚΟΥΠΕΛΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Σάββα – Α’ Θεσσαλονίκης

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη – Σερρών

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του Χρήστου – Έβρου

ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου – Επικρατείας

ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου – Ημαθίας

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Θεοδώρου – Α’ Ανατολικής Αττικής

ΧΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέως – Β’ Θεσσαλονίκης

spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ